alza.sk | alza.cz | nespokojnosť | ignorácia klientov

Ak plánujete kúpu HW, SW, elektroniky..., tak si skúste nechať poradiť...
Mek
Addict
Addict
Používateľov profilový obrázok
Kontaktovať používateľa:

Re: alza.sk | alza.cz | nespokojnosť | ignorácia klientov

Príspevok od používateľa Mek »

Alza zase klame v dobach dodania. Vcera objednany kabel, ktory som surne potreboval, na stranke uvadzali dodanie "zajtra", ci uz na postu, kurierom, alebo do alza boxu. Zvolil som kuriera. Dnes prisiel mail, ze kurier pride v utorok 19.1. a to v case 8-16:00.
Ja chapem, ze toho asi maju vela, ale seriozne a cestne by bolo zohladnit to aj v dobach dodania na webe. Len to by asi cast zakaznikov odradilo a zvolili by iny obchod.
starysomar
Medium Professional
Medium Professional
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa starysomar »

Včera sme boli v Hágoch.
Na diaľnici pod Tatrami hodil jeden kuriér čelovku do zvodidiel. Netvrdím, že zrovna ten, no nemusí to byť vždy problém, spôsobený Alzou.
*****HERO*****
Guru wannabe
Guru wannabe

Príspevok od používateľa *****HERO***** »

tiez mi posunuli dorucenie do alzaboxu z rana na vecer .. ale veru maju to napraskane, v BA som mal problem najst okolo seba volny alzabox
aacid
Addict
Addict

Príspevok od používateľa aacid »

ja som tento tyzden objednaval vysavac, ktory sa do alzaboxu nezmestil, kuriera som nechcel, tak som si povedal ze si radsej vystojim radu na predajni. a prekvapivo som tam necakal ani 5 minut. zobral som listok, myslel som ze mam kopu casu tak som sa vybral do auta a ani som tam nestihol prist a uz mi aplikacia pipala ze tovar je pripraveny.

ale co ma nasralo ze na stranke maju uplne hore odporucanie pouzivat aplikaciu pre zrychlenie vydaja. v aplikacii som nikde tu moznost nevedel najst, tak volam na infolinku a tam mi teta povedala ze to kvoli situacii zablokovali lebo ze "to by vas ludia zozrali co tam cakaju keby pridete a rovno si vyzdvihnete tovar"... wtf?
Grim
Darca
Darca
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Grim »

Ja som tú funkciu normálne používal. Bolo to ešte počas prvej vlny pandémie a viacerí čo sme tam boli sme to mali. Už nám pípal telefón že máme nachystaný tovar, ale my sme normálne poctivo čakali v rade tak ako sme prišli. Brzdili to tí, čo tam išli objednávať tovar alebo platiť v hotovosti. Keď tam behol niekto, kto mal v mobile appku, tak bol zachvilu vonku. Ale našli sa aj takí, čo tam chceli behnúť, rýchlo zobrať tovar a ísť preč. Takých ľudia rýchlo posielali na koniec rady. Na argument "ja mám už nachystaný tovar, ja si ho idem len vyzdvihnúť" polka z fronty zborovo zahlásila "aj my!". :-D
starysomar
Medium Professional
Medium Professional
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa starysomar »

V decembri to šlo, v pondelok zistím...
Napísať odpoveď