Black List - podvodníci

Informujte sa na odhad ceny predávaného tovaru alebo služby + pravidlá...
Thommas
Addict
Addict
Používateľov profilový obrázok
Kontaktovať používateľa:

Re: Black List - podvodníci

Príspevok od používateľa Thommas »

Nerád, ale musím sem pridať používateľa RoQa a požiadať o odstránenie z WhiteList-u. Dôvod je nasledovný. V téme http://www.hojko.com/i-p-v-pc-veci-t151267.html som mu poslal Kingston DDR2 1GB, že otestuje a pošle peniaze na účet. Otestoval, napísal že poslal a dodnes som nič nedostal nič na účet. Písal som mu aj viackrát, a stále vravel, že poslal. Kým sa to nevyjasní, uveďťe ho do BL. Ďakujem.

// začalo sa to riešiť.
j@ro
Star
Star

Príspevok od používateľa j@ro »

BiGTomEE

aka Maniak-007

V tejto teme http://www.hojko.com/p-ram-radic-t152594.html sme sa dohodli na predaji SATA radica za 2 eura + posta.

Pedniaze mal poslat po vyskusani na ucet. Nasledovali odpovede - radic je funkcny, peniaze poslem, no do dnesneho dna sa tak nestalo aj napriek viacerym upozorneniam.

Prikladam screen s nekonecnymi slubmi o posielani penazi, ktory by mal sluzit ako vystraha pre buducich zaujemcov o realizaciu obchodu s tymto uzivatelom.
Prílohy
obra.jpg
goten
VIP
VIP

Príspevok od používateľa goten »

Na základe prezentovaných informácií o užívateľovi BiGTomEE v tejto téme, bol BiGTomEE vylúčený zo skupiny darcovia a taktiež z white listu.
Dátum 27.1.2011 sme mu určili ako hraničný, pre zaplatenie všetkých dlžôb, ktoré voči užívateľom fóra hojko.com má.
Ak dlžoby do 23:59:59 27.1.2011 neuhradí dostane permanent BAN.

Užívatelia, ktorým je BiGTomEE dlžný peniaze napíšte sem aj sumu, ktorú Vám dlží, od kedy a začo..
Thommas
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

Problémy som mal len s vyššie uvedenými dvoma užívateľmi, s ktorými to doriešim cez SS, a po ukončení budem sám žiadať o BAN. Ešte raz sa každému ospravedlňujem, i keď to je prd platné.
goten
VIP
VIP

Príspevok od používateľa goten »

BiGTomEE je teda oficiálne zaradený v BL.
Príspevky na tému BiGTomEE sú premazané. Kto by si to chcel prečítať, screeny z celej diskusie sú v prílohe.
Teraz len počkáme, či splní BiGTomEE svoje sľuby z predošlého príspevku. Takže sa sem vyjadrí len dotknutý užívateľ(ia), či im BiGTomEE peniaze do stanoveného dátumu poslal alebo nie. Ostatní sa zdržte ďalších príspevkov.
Prílohy
BigTom_BL.zip
(1.3 MiB) 241 stiahnutí
j@ro
Star
Star

Príspevok od používateľa j@ro »

BiGTomEE-ho rozpravka o posielani a neposielani dnes skoncila poslednou kapitolou, v ktorej prislo 2,5 eura po mesacnej ceste z Komarna od pani Angely.

Dakujem vsetkym, ktori sa zucastnili na jej dokonceni.
Prílohy
Bez názvu.png
Thommas
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

Keď to máš ty, tak už aj davidian by to mal mať.
krankenwagen
Professional
Professional
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa krankenwagen »

Chcel by som zatial iba upozornit na uzivatela marilynman. Posielal som mu router na dobierku, zasielku pocas 18 dni neprevzal, ale kedze pisal, ze ho velmi chce, poslal som mu ho znova, no ani na druhy krat ju neprevzal (router sa mi vratil). Vyhovaral sa na postu, aj tam udajne bol ale pisal nejake problemy s podacim listkom. Ponukol som mu osobku v Petrzalke, kde byva, no nereaguje na SS. Ziadam vysvetlenie a aj o nahradu 5€ stratenych na postovnom.

Dokladam, ze zasielku neprevzal aj od uzivatela thiery12.
thiery12
Expert
Expert

Príspevok od používateľa thiery12 »

presne tak, potvrdzujem ze aj odo mna neprevzal zasielku s mobilom. povedal ze bol v nemocnici a nemal mu to kto prebrat. ja som mu to uz druhykrat neposielal, rovno som to predal inde
davidian
Light Expert
Light Expert

Príspevok od používateľa davidian »

aj mne uz prisla platba od BiGTomEE-ho ako j@rovi
davidian
Light Expert
Light Expert

Príspevok od používateľa davidian »

vcera som ich mal na ucte cize nakoniec dodrzal slovo
M4rQu5S
Light Star
Light Star

Príspevok od používateľa M4rQu5S »

po dlhom odkladaní sem pridávam užívateľa howoarang.
téma: http://www.hojko.com/post1423367.html#p1423367
Dohodli sme sa na cene 9€ + 2€ pošta na dobierku, ktorú som vyplatil. Doma som zdroj zapojil a nič. Nefungoval + mal porušenú plombu (v inzeráte sa písalo 100% stav). Po dôkladnom preskúmaní som našiel aj jeden studený spoj a "ohorené" okolie (stamavnutý plošák), ktorý však ani po dôslednom naspájkovaní stav zdroja nezmenil !!
V komunikácii cez ss tvrdil, že zdroj je funkčný a len nedávno ho vymontoval.

//autoeditácia príspevku (30 Jan 2011, 10:23)
Dlho som mal len tie najlepšie skúsenosti s užívateľmi na tomto fóre, a aj preto som bol dôverčivý v nasledujúcom prípade.
Užívateľ winsy v mojej téme http://www.hojko.com/p-i-d-v-hardware-t125861-60.html
mal záujem o PCRevue, ktoré som bol ochotný darovať. Napísal, že pošle 5€ za poštovné. Neposlal, a ani si neprevzal balík !! Stálo ma to ďalšie €. Povedal, že ho mám poslať znova, že mi všetko vynahradí. Nič mi nedoslo, tak som samozrejme už druhý raz nič neposlal. Od 14.12.2010 sa už nelogol a neodpísal.
dzuri
Light Professional
Light Professional

Príspevok od používateľa dzuri »

dske
Expert
Expert

Príspevok od používateľa dske »

Aký kradnuty účet?? Si najprv over či to je aj fakt pravda!! Ty tam pises že si išiel vybrať peniaze a bez môjho vedomia si zmenil pin, prečo si ich išiel vybrať ked si to mal iba na overenie sumy?? Či si ich chcel si vybrať na účet a následne ich vrátiť?? No jasné. A účet sa zablokoval preto lebo si zmenil pin a ja som ho následne 2x zle zadal lebo si má o tom neinformoval! Len zvláštne je že mne na email prišli nové udaje po tom čo si tam písal a tebe že je ukradnutý?? Nejaké zvláštne! To asi bude tý že som tí napísal že tí ich dám až ked prídu peniaze že?! Každopádne ja mám svedomie čisté a dokazovať si tu pred nikým nič nemusím. Toť vse.
dzuri
Light Professional
Light Professional

Príspevok od používateľa dzuri »

Sorry na betathome stavkujem 2.rok viem ake su tam pravidla pri vyplacani

Inac pre pin to zablokovane nebolo kedze ucet blokuju po 3 x zle zadanom pin

Ked zadas 3x zle pin a napises im ucet odblokuju a nenapisu ze

Vas ucet bol zablokovany z dovodu podozrenia kradeze, ak chcete poziadat o jeho odblokovanie zaslite nam kopiu vasho obcianskeho preukazu alebo cestovneho pasu.
dske
Expert
Expert

Príspevok od používateľa dske »

Bol blokovany kvôli pinu to tí prisaham. Tak som ho 3x napísal zle to si už nepamätám ale vyskočilo mi okno že váš účet bol zablokovaný z dôvodu toľko a toľko zle zadaneho pinu. Zadal som ho 3x preto zle lebo si mi nepovedal že si ho zmenil. Potom si tam tí písal nech to odblokujua dal som tí vsetky registračné udaje (meno, adresa...) aby to odblokovali. Následne mne prišiel email s novymi odblokovanimi údajmi a tebe že je kradnuty? A ak mi napíšu tak tie screeny im pošlem. A ty chceš aký dôkaz že nebol kradnuty? Mám tí poslať screen že pin a číslo úctu po registrácii prišli na môj email alebo či?
Pepino
Amateur
Amateur

Príspevok od používateľa Pepino »

Filipito

Posielal som mu dosku na dobierku v hodnote 23 eur,bola poriadne zabalená,kopec príslušenstva, napísal že nefunguje ( to ešte OK to by sa dalo prežiť, mne fungovala , ležala mi pár mesiacov v skrinke nič sa s nou nedialo a ani nerobilo, takže nevidím problém v jej funkčnosti ) potom som mu teda napísal že OK tak mu teda vrátim peniaze,dosku nech si nechá(nemám záujem si komplikovať život smiešnymi 23 eurami , nech mi pošle číslo účtu ), na účet 4007580325/7500 som poslal okamžite 20e vzhľadom nato aby som nepreplatil poštovné náklady čo som do toho investoval , po týždni ma začal bombardovať súkromnými správami že kde sú peniaze a neviem čo, že zverejní moje osobné údaje (za toto keby bývaš bližšie by si inak dopadol :wink: ) ako ak si ma chcete dať do BL je mi to totálne u riti keď sa tu hádate o úplných koko****ch a o pár eur. Už sem nikdy ani nepáchnem. Žite si ten svoj internetový život :) :smt006
Filipito
Darca
Darca

Príspevok od používateľa Filipito »

Pepino
nič mi neprišlo kamarát môj :) doska je nefunkčná, písal som ti pošlem ti ju na dobierku, vrátiš mi prachy takto nie ty si ich chcel dať na účet samozrejme ako rambo si to chcel riešiť s bankou (úprimne hovno si poriešil :) ) Peniaze neprišli, číslo účtu si mal správne. nič mi neprišlo, do BL preto zaraďujem teba, pokiaľ mi neukažeš dôkaz o tom že si to zaplatil a s údajmi to myslím vážne, ale ako som ti písal, máš čas do piatku (samozrejme tu nebudem ukazovať tvoju celú adresu ani tel. číslo)
Nemám dôvod niekoho klamať na tomto fóre, ja určite nie
falcon
Medium Expert
Medium Expert
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa falcon »

Mohol by som teda poprosit niekoho z kompetentnych, aby skusili trochu zaintervenovat u uzivatela satelitik11, pretoze mna ignoruje. Peniaze udajne stale nema, hoci uplynuli uz dobre 2 mesiace, kartu vraj posunul niekomu inemu, takze mi ju naspat neposle, zaplatit asi tiez nemieni. Povodny prispevok tu: http://www.hojko.com/post1557399.html#p1557399
uplink
VIP
VIP
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa uplink »

falcon - hmm tak do BL ho daj a "asi" Ťa o*ebal. Posledná návšteva: 02 Feb 2011, 16:20 ani sa tu už možno neukáže...aj keď nechápem že za pár šupiek zahodil 3 roky života...
Zamknuté