Black List - podvodníci

Informujte sa na odhad ceny predávaného tovaru alebo služby + pravidlá...
skajlerko
Medium Star
Medium Star
Kontaktovať používateľa:

Re: Black List - podvodníci - skajlerko

Príspevok od používateľa skajlerko »

-=olddaddy=- napísal:nik: skajlerko
predmet: steam acount

dneska na moje prekvapenie mi prisiel email nasledovneho znenia,,,,,,,jediny komu som poskytol udaje ku kontu bol skajlerko tu z hojka ))))))))))

Dear masakramajster,

This email message confirms that your Steam account contact email address has been successfully changed.
We are sending this notice to ensure the privacy and security of your Steam account. If you authorized this change, no further action is necessary. If you did not authorize this change, or if you need additional help with your account, please follow this link to the Steam Support site and submit a request for assistance.........bla bla bla.......

No neviem nakolko mi to nezaplatil a mal tu drzost zmenit kontaktne udaje navrhujem mu dat BAN na hojko.

odkaz na tému: http://www.hojko.com/p-i-steam-t141945.html

pridane

//autoeditácia príspevku (13 Jún 2010, 22:53)
kde to uz zijeme ked clovek v dobrej voli za simbolicku cenu chce predat hru, nedavno kupenu za 24 euro a poskytnute udaje su takto zneuzite...a jedina mozna osoba, ktora ich mohla zneuzit samozrejme o nicom nevie :nono:

keby niekto vedel o moznosti ako usvedcit jedineho mozneho pachatela - skajlerka (alebo toho kto mal moznost citat jemu odoslanu sukromnu spravu s udajmi) - som ochotny poskytnut financnu odmenu co ja viem 20 euro :smt097 .
ja som ti nič nezneužil čiže neviem čo robím v blackliste. to aj ja si tu môžem vytvoriť vlákno v bazári že predas steam acc cs1.6 niekto sa mi ozve pošlem že by mal záujem tak ako som sa ozval ja ale potom som ten záujem stratil... a údaje som mohol poskytnúť komukoľvek inému kamarát prípadne iný záujemca. čiže nie je to priamy dôkaz že ja som ti zmenil heslo k tvojmu steam účtu.
fear100x
Medium Expert
Medium Expert

Re: Black List - podvodníci

Príspevok od používateľa fear100x »

Arkaz I/P: "Opekana" Sapphire HD4870
http://www.hojko.com/i-p-opekana-sapphi ... 42725.html

Užívateľ Arkaz ju kupil od LuboZA a následne ju ponúkal a zobral som ju , pýtal 18 E , že toľko za ňu dal (hlavne, že v téme poúkal LuboZAovi 10 E).
Tak sme pristúpili na výmenu zá daky komponent , konkrátne som mu ponúkol za "Opekana" Sapphire HD4870 CPU Celeron 420 LGA 775 Conore a dosku SIS 649 M3, jej funkčnosť som nemal overenú , tak sme sa dohodli že mu doplatím E keď mu nepôjde.
Vraj poslať mám ja , źe on má viac príspevkov tak dobre, hneď som poslal cpu a dosku 1 tr . (škoda, že som si nepozrel konkurenčné .....forum.sk je tam v BLACK LISTE a má BAN !)
Po 4-5 ďnoch som písal , že či je všetko Ok , a či už poslal Opekanú HD4870, že nie a doska nefunguje vraj (až to je pravda nv) , eśte dakú MB pýtal , neičo poškodené som ešte mal ...... , že radšej nie ak to zase nepôjde " som mu povedal " . Pýtal 5 E ako doplatok za nefunkčnú MB , E som ihneď doplatil /poslal screen aby mi to skorej poslal ( bolo to 5.7.2010)

Ale nič do dnes nedošlo ! , po 1 týždni : " sorry som v robote fakt nestíham , od Pondelka mám dovolenku tak idem nato "
po 2 týždni : " mám toho veľa ,a nechcem to nekomu inému dávať posielať "
po 3 týždni : žiadna odpoveď ani správa NIČ ! , hlave, že sem chodí každý deň

NV či toto všetko má dáku váhu , ss som zmázúval mám niečo.. , jemu poslané SS mám všetky .

ŠKODA : Celeron 420 , 5 E na ucet , list 1 tr do 500 g , nefunkčná/funkčná MB
Prílohy
ss.zip
(2.75 KiB) 163 stiahnutí
uplink
VIP
VIP
Používateľov profilový obrázok
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa uplink »

Napísal som užívateľovi Arkaz upozornenie, aby sa vyjadril na Tvoj post v tejto téme, má 48 hodín, ak sa nevyjadrí má bann, permanentný. Viac Ti takto Bohu žiaľ neviem[e] pomôcť. V prípade nejakých pádnych dokazov na neho možeš podať trestné oznámenie, ak to má vôbec zmysel a cenu. Po 48 hodinách ma prosím Ťa upozorni. Díky moc.
Arkaz
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Arkaz »

Cauko. tak vyjadrim sa teda k veci aby nenastalo este vacsie nedorozumenie. Uzivatelovi fear100x musim dat za pravdu vsetko co pisal je pravda. mna osobner to mrzi no ozaj toho casu bolo nesmierne malo. Dosku a grafiku mam stale bohuzial doma aj procesor spominany. len doplnim nejake detiale

kartu som kupil za spominanych 18e citujem ,,Ok., teda 15 + posta /1.tr + list + bez poistenia/, Ok.? "

a na konkurencnom fore som v blackliste to je pravda ale za banalnu vec vid ,,Predaj tovaru mimo fora (obchod cez SS/IM, bez zmienky o predaji) "

Uzivatelovi fear100x sa ospravedlnujem, v pondelok radsej nepojdem do rpace a poslem to. ako male odskodne pribalim usb kluc 2GB =) Este raz sa ospravedlnujem mrzi ma to ze sa to takto taha. :nono:
Roiko
Expert
Expert

Príspevok od používateľa Roiko »

Arkaz - http://www.hojko.com/i-p-nokia-5310-t144174.html

Bohuzial musim povedat,ze mam rovnake skusenosti s uzivatelom tohto nicku.Dohodli sme sa na pondelok tento tyzden osobka-BA Aupark pred MC 9.rano.Cakal som tam 25min,ale po nom ani slychu ani chyru-nikto okrem mna tam nestal ci cakal..Pozeral som aj pred Auparkom vonku,ale nikde nikto.

Po tom ako som mu napisal na icq,dodnes ziadna odpoved..
Arkaz napísal:2 roiko: hej nato som vtedy zabudol :-( a na icq chodim len obcas
Mrk
Professional
Professional
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Mrk »

uzivatel patress

predaval rs acc - http://www.hojko.com/post1456677.html#p1456677 ,pisal, ze este v den dorucenia doda udaje, dnes su to 3 dni a ani na SS mi neodpovedal, iba si ju precital, prisiel som o 9e, cakam ci sa niako vyjadri...

///tak nakoniec sa mi ozval, ze mal niake dolezite veci, ked mi pridu udaje dopisem

///koniec koncov ziadna odozva, takze navrhujem na black list
goten
VIP
VIP

Príspevok od používateľa goten »

Lord ANAKIN
http://www.hojko.com/i-p-cpu-amd-athlon ... 38572.html

Poslal som mu CPU 1. triedou 29.3.2010. Dohoda bola taká, že ho odskúša a potom mi dá vedieť či ho berie alebo mi ho pošle späť.
Prvé problémy vznikli už pri preberaní zásielky. Keď som mu 4.4.2010 písal či prevzal balík, odpísal že nemal čo prevziať pretože mu nič neprišlo a ani jeho rodičia nič nevedia.
Nato som mu poslal link s webu pošty, kde bolo napísané, že bol neúspešný pokus o doručenie 31.3.2010. Následne mi odpísal, že vyčistil doma rodičom žalúdok a lístok z pošty sa našiel.
Najprv nemal čas na odskúšanie, lebo bol v škole na internáte. Potom, že mu ten CPU nechcela zobrať doska a musí updatnúť BIOS.
Bol som ústretový a dal som mu vždy čas. Nakoniec to dospelo do štádia, že už neodpovedá na ss a ignoruje.
Dnes máme 25.7.2010 a žiadna odozva. Škoda je len 10 €, takže nechápem prečo s tým robí(l) také problémy. Ak ho nechcel, mohol mi ho za cenu poštovného poslať späť.
Tak či onak, je to správanie hodné podvodníka a neodporúčam s ním obchodovať. Je to už jeho druhý záznam v blackliste.
tosen
Novice
Novice

Príspevok od používateľa tosen »

Mrk napísal:uzivatel patress

predaval rs acc - http://www.hojko.com/post1456677.html#p1456677 ,pisal, ze este v den dorucenia doda udaje, dnes su to 3 dni a ani na SS mi neodpovedal, iba si ju precital, prisiel som o 9e, cakam ci sa niako vyjadri...

///tak nakoniec sa mi ozval, ze mal niake dolezite veci, ked mi pridu udaje dopisem
necakaj ze nieco od neho dostanes, mne urobil to iste, najskor napisal ze ma vela prace, ale hned ako bude mat cas tak ucet posle, potom sa dlho neukazal a ked zas zacal chodit na forum tak nereagoval na postu

http://www.hojko.com/post1418354.html#p1418354
fear100x
Medium Expert
Medium Expert

Arkaz napísal:Cauko. tak vyjadrim sa teda k veci aby nenastalo este vacsie nedorozumenie. Uzivatelovi fear100x musim dat za pravdu vsetko co pisal je pravda. mna osobner to mrzi no ozaj toho casu bolo nesmierne malo. Dosku a grafiku mam stale bohuzial doma aj procesor spominany. len doplnim nejake detiale

kartu som kupil za spominanych 18e citujem ,,Ok., teda 15 + posta /1.tr + list + bez poistenia/, Ok.? "

a na konkurencnom fore som v blackliste to je pravda ale za banalnu vec vid ,,Predaj tovaru mimo fora (obchod cez SS/IM, bez zmienky o predaji) "

Uzivatelovi fear100x sa ospravedlnujem, v pondelok radsej nepojdem do rpace a poslem to. ako male odskodne pribalim usb kluc 2GB =) Este raz sa ospravedlnujem mrzi ma to ze sa to takto taha. :nono:

ARKAZ ,, no neviem či si to poslal dnes je ŠTVRTOK a nič , keď si to poslal daj daky dôkaz ( podaci lístok ) a nenaťahuj to zbytočne , rovno mi povedz : kartu ti nepošlem a mám pokoj ...... , 2 x si už povedal , že ju pošleš a h.. ... neverím ničomu
Arkaz
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

dnes to poslal moj brat. ale momentalne neni doma a podaci listok ma asi so sebou. posielal to 1 triedou dufam ze zajtra by to tam moblo byt. keby som nesiel spat teraz (vstavam o 6tej do roboty) tak by som cakal az pride a dal by som screen listku. ale uvidis sa mzajtra ci pride balik. ak nie dam foto lisktu.
fear100x
Medium Expert
Medium Expert

Arkaz napísal:dnes to poslal moj brat. ale momentalne neni doma a podaci listok ma asi so sebou. posielal to 1 triedou dufam ze zajtra by to tam moblo byt. keby som nesiel spat teraz (vstavam o 6tej do roboty) tak by som cakal az pride a dal by som screen listku. ale uvidis sa mzajtra ci pride balik. ak nie dam foto lisktu.

Došlo to ............... ale aj tak ju mi ja na prd , pretoze na zadnej strane pcb chýbaju sučiastky ani ni málo , C sú nafuknté aj chýbajú , tv out roztavený ! , keby som toto vedel tak ju ani nezoberem a cele toto natahovanie je k ničomu ......

A dalšia vec GPU je totalne zničené/bolo velmi nahriate /skoro na celej ploche je oduté a tiež chýba jeden C druhý je ohnutý .

Bolo by dobré keby sa LuboZa vyjadril či ju v takom stave poslal Arkazovii

Ako mi dako moze po 3 týždnom poslať kartu v takom stave !!!! neverím , že si ju kúpil v takom stave , iste si ešte robil pokusy.........
V tomto stave karta abslotne nemôže ísť a už nikdy nepôjde...........

Keď niečo predávam , tak kupujúceho plne oboznámim zo stavom tovaru !!! , hlave že som pýtal foto : nv či to má význam si povedal , tak dobre som ti veril a k čomu to bolo ????

Fakt to je už sila ............ tak čo mám vlastne z tej výmeny ?? ty máš cpu + 5 E , ja 1 ks šrotu !
Arkaz
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

s katrou som ABSOLUTNE nic nerobil okrem toho ze som ju pichol do PC a to nie do mojho ale do kamosovho lebo ja nemam silny PC a vobec nie zdroj nato. skusil som ci sa zapne ako mi bolo povedane ze nabehne na 5-6 krat. po 10tom resete som nemal nato nervy tak som ju vytiahol a kaslal nato. nic viac nic menej. ziadne pecenie ani neviem co som ja nanej nerobil. a v tomt opeceni sa vobec nevyznam stav grafiky som nemohol odhadnut. nepozeral som sa ci je nieco nafuknute alebo inak poskodene.
fear100x
Medium Expert
Medium Expert

Arkaz napísal:s katrou som ABSOLUTNE nic nerobil okrem toho ze som ju pichol do PC a to nie do mojho ale do kamosovho lebo ja nemam silny PC a vobec nie zdroj nato. skusil som ci sa zapne ako mi bolo povedane ze nabehne na 5-6 krat. po 10tom resete som nemal nato nervy tak som ju vytiahol a kaslal nato. nic viac nic menej. ziadne pecenie ani neviem co som ja nanej nerobil. a v tomt opeceni sa vobec nevyznam stav grafiky som nemohol odhadnut. nepozeral som sa ci je nieco nafuknute alebo inak poskodene.
Ono to vydno ked sa na ňu pozres ...... skoda kedy som to vedel............. , ako to mohol LuboZA predávať a za 18 E :smt098
A že tá karta nabehne neni možné , nehrozí cca 5 odporov neni na svojom mieste , GPU je úplne oduté , 2 C na nom odrapené , a kopa dalších veci .........
Koncím se.... na to ..... :smt098
Arkaz
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

ved jasne pozeral som ju videl som ze bola pecena ved mi to bolo aj povedane. ale zeby som sa tomu nejak extra rozumel co je nafuknute atd tak to nie. preto sa mi to zdalo bez problemov. keby som vedel ze to je tak nahovno resp kus srotu tak by som to ani nepredaval dalej !
Arkaz
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

ale ja som nevedel ze tam nieco viac chyba. nic take mi luboZA alebo jak ma tne nick nepovedal. a kupoval som ju s tym ze ide ale zapne sa az na 6-7 pokus. po 10tom sa mi to nechcelo skusat vybral som ju z PC a dalej kaslal nato.
andidas
Novice
Novice

Príspevok od používateľa andidas »

izzy-boy
izzy-boy napísal:Prajem dobrý deň, mám na predaj 2 účty na RapidShare na každom je 5000 rapids.
Cenu si navrhnite

Ďalej predám samotné rapids 2300 za 10€.

1000 za 5€.

V prípade záujmu ma kontaktujte cez súkromné správy.
Poslal som peniaze a uz ani neodpovedá na správy.Kupoval som ten za 5euro.
________
dano234 napísal:takisto ako užívateľ nadomnou mám problém s užívateľom izzy-boy, poslal som peniaze a odvtedy nekomunikuje
uplink
VIP
VIP
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa uplink »

Chlapi, seriózne, kupovať niečo od usera platbou dopredu čo má tri príspevky? :) utter idiocitiy is always punished. Ja som sa tiež tak o*ekabátil, ale ten môj mal aspoň 100 príspevkov. Zabannujem ho, ale viac Vám s ním asi nehelfneme.
M@thew
Light Star
Light Star

Príspevok od používateľa M@thew »

Ludia co mozem spravit lebo niektory ludia si myslia ze som M@tt-H3w ... Chcem kupit 1 zdroj a ma ho za good cenu a nutne ho potrebujem ... Mohli by ste hodit IP logy alebo take daco ??? Je to dost sproste kvoli podobe nicku ...
goten
VIP
VIP

Príspevok od používateľa goten »

Ip logy sa nezverejňujú. Avšak podľa nich sa aj tak nedá presne povedať, či si M@tt-H3w alebo nie si.
Momentálne môžem len povedať, že M@tt-H3wova IP sa v zozname tvojich IP nenachádza. Čo však nemusí byť smerodajné a nepotvrdzuje to, že si/nie si M@tt-H3w.
2janci2
Medium Professional
Medium Professional
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa 2janci2 »

tu v teme http://www.hojko.com/platby-cez-paypal-t114299-80.html som postol prispevok, ze by som mohol pomoct s platbou na Paypal... tak sa mi ozval na ICQ jeden chlapik, jeho nick je tam Janic3k a po castiach som mu platil sumy na Paypal, a on mi poslal peniaze na ucet... poslal mi iba potvrdenku, na ktorej je vsetko OK, ale doteraz mi peniaze neprisli...
jeho meno na potvrdenke je Ján Biroš, tak pozor na neho !
aj ked mozno aj to meno ma falosne, tak este vam dam aj Paypal maily, ktore pouzival:

man1000@seznam.cz
fusion12@centrum.sk
Zamknuté