Chcem kúpiť auto

Autá, motorky, tuning a všetko okolo...
mato55002
Expert
Expert
Používateľov profilový obrázok

Re: Chcem kúpiť auto

Príspevok od používateľa mato55002 »

Ja zrejme začiatkom budúceho roka budem musieť kúpiť služobné auto a pozeral som cenník novinky Seat Leon IV za 17 tisíc alebo za 20 v FR výbave a full led svetlami, kde by som mal záruku, nové auto ktoré tu ešte takmer nikto nemá a za 3 roky ho predám s menšou stratou ako tento 3 ročný Hyundai za 14 tisíc ktorý bude mať za 3 roky hodnotu max 7 tisíc a tak či tak tam nejaký servis bude riešiť minimálne tú hmlovku, sedačka je už teraz vysedená, neskôr rozvody a možno aj elektroniku.
MFa
Medium Professional
Medium Professional

Príspevok od používateľa MFa »

No, ono aj v tom Cliu je ovela viac miesta, nez by sa mozno zdalo. Vsetky auta medzigeneracne rastu, alebo aspon vacsina. :)

Prehliadol som, ze to ma byt rodinne auto, kvoli tej poznamke ohladom manzelky (nejako som si myslel, ze to ma byt auto len pre manzelku - druhe do rodiny, my bad). No napriek tomu podla mna je aj Clio male-velke rodinne auto. Minimalne odporucam, ked budes mat cestu okolo Renaultu, sa tam aspon na 5 minut zastavit a sadnut si do toho. Nie je to az take velke, ako i30, aj ked podla mna je ten rozdiel vo vnutornom priestore minimalny a ten pomer cena/dizajn/kvalita/vybava je obdivuhodny. Prave kvoli nemu som to tu spomenul.
vauxhall
Medium Expert
Medium Expert

Príspevok od používateľa vauxhall »

Ahojte rozmyslam o kupe nasledovneho vozidla pouzival by som ho hlavne do prace na nakupy a sem tam nejaky ten vylet
co poviete oplati sa za tuto cenu a výbavu ? bolo by to moje prvé auto

Kód: Vybrať všetko

https://www.autobazar.eu/kia-ceed-cee-id16882126.html
kutya
Medium Star
Medium Star

Príspevok od používateľa kutya »

hm, ale na dalsej fotke toho Hyundai vidno, ze svietia obe. To ze na jednej fotke svieti len jedna strana, nebude tym prisvetlovanim hmlovkami do zakrut ?

A ze sedacka je vysedena, co ja viem, to az ked vyskusam mozno zistim, ale zato ze koza na boku sedacky je pokrcena, nemusi byt sedacka vysedena.

Stratu hodnoty tazko predpovedat. Predsa len ked porovnate i30 pred rokov 2017 a teraz, tak je to dost rozdiel. Nemyslim si, ze o 3 roky by mu padla cena o polovicu.

Pojdem to auto pozriet a uvidim aky dojem z toho budem mat. Nie som teraz nejak na 10000% rozhodnuty pre to auto, urcite si ho dokladne popozeram pred kupou. Skusim este to clio omrknut.

// tak nove clio este nie je kombi, cize z toho nic
kiinyy
Novice
Novice

Príspevok od používateľa kiinyy »

Ako velky strasiak je diesel na udrzbu? Zatial som mal len benzin, rocne spravim cca 15 tis. km, cez tyzden sa auto hybe minimalne, cez vikendy s nim otocim na vyletoch dlhsiu trasu mimo mesta. Diesel mi nedaval zmysel, uz som mal vybrany Golf Variant 1.4. Po pozreti dalsich aut teraz rozmyslam, ci nejst do Passatu, Mazdy 6 alebo podobneho auta.

Hladam kombi, aspon 90kW, do 5 rokov a 100 tis km, ktore potiahne do 220 tis. resp dalsich 8 rokov s co najmensim rizikom poruchovosti. Nakup idealne z bazaru oficialneho predajcu (weltauto, skoda plus...), nevyznam sa na tolko, aby som si trufol nieco kupit na vlastnu past. Spotrebu velmi neriesim, aktualne jazdim na benzinovej atmosferickej honde s priemerom cca 7,5L a viac ako 1-2 litre hore dolu ocenujem, ze za 10 rokov som okrem spotrebnych veci nemenil nic a nemal ziaden problem.

S tym, ze najdem moderne kombi 2016+ (rozumej nie Avensis, ktory ma prehistoricky zaklad), ktore splna podmienky, som sa uz rozlucil. Neviem sa neviem rozhodnut, co dalej. Na moje prekvapenie je 4-5 rocny dieslovy passat s menej ako 100 tis.km lacnejsi ako o nieco mladsi benzinovy golf, viz. napr odkazy nizsie.

Zaujimalo by ma, ci sa pri turbobenzine a turbodieseli stracaju argumenty bezporuchovej dlhodobej prevadzky benzinu a teda za menej penazi ist radsej do passatu alebo radsej priplatit za novsi benzin.

https://www.autobazar.eu/volkswagen-pas ... 83884.html
https://www.dasweltauto.sk/detail/819905869
guess.whoo
Redeemer
Redeemer
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa guess.whoo »

vauxhall napísal:Ahojte rozmyslam o kupe nasledovneho vozidla pouzival by som ho hlavne do prace na nakupy a sem tam nejaky ten vylet
co poviete oplati sa za tuto cenu a výbavu ? bolo by to moje prvé auto

https://www.autobazar.eu/kia-ceed-cee-id16882126.html
5500 by som za to nedal ani keby mi trhali nechty kliestami
vauxhall
Medium Expert
Medium Expert

na toto auto co poviete ? oplati sa ? chystam sa ho ist kuknut diky za tip

https://auto.bazos.sk/inzerat/114500663/honda-civic-22-ctdi.php
daniel.daniel
Medium Star
Medium Star

Príspevok od používateľa daniel.daniel »

Pekne auticko ta honda aj spolahlivy motor. Bol to dovoz a majtela by som sa spytal ci to auto ma aj DPF, co v buducnosti to moze byt problem. Na Sk sa predavali tieto civici bez DPF a v niektorych krajinach bez DPF.
TumTum
Novice
Novice

Príspevok od používateľa TumTum »

Zdravim, neviem kam to zaradit prosim Vas poradte mi ake auto by som si mal kupit, nechcem nic ako extra uplne top, ale nasporil som si peniaze a chcel by som si prvykrat v zivote kupit nejake to prestiznejsie auto, som kratko po rozchode s dlhorocnou priatelkou s ktorou som planoval buducnost a je teraz tehotna s niekym inym aj ked slubila ze ostaneme navzdy spolu...ale tak sluby su uz taketo... Tak by som si rad spravil v tejto nelahkej dobe radost aspon raz v zivote...co odporucate? Dakujem za kazdu radu...
Pilifo
Hardcore addict
Hardcore addict
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Pilifo »

Porsche 911 Turbo S 8)
Prílohy
1000x-1.jpg
Hensym
VIP
VIP

Príspevok od používateľa Hensym »

Favority už pomaly prestávajú byť cigánskymi kočíkmi, a čoskoro budú považované za vážené veterány. Zváž.
Pilifo
Hardcore addict
Hardcore addict
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Pilifo »

Chce prestížne auto a nie starý hnusný vergel bez potenciálu, či už výkonového alebo historického :P
aacid
Addict
Addict

Príspevok od používateľa aacid »

ak to neni troll a ozaj chce poradit s vyberom auta, musi napisat trosku viac, minimalne aky ma cenovy limit a co za auto chce (ci chce sportovy special ktory bude moct zobrat na okruh, luxusnu limuzinu aby sa mu jazdilo pohodlne alebo kabriolet na vikendy).
vauxhall
Medium Expert
Medium Expert

daniel.daniel napísal:Pekne auticko ta honda aj spolahlivy motor. Bol to dovoz a majtela by som sa spytal ci to auto ma aj DPF, co v buducnosti to moze byt problem. Na Sk sa predavali tieto civici bez DPF a v niektorych krajinach bez DPF.
a cena je inak v pohode za toto auticko ?
mulatt
Darca
Darca

Príspevok od používateľa mulatt »

Vauxhall: Cena je trochu vyssia vzhladom na to, ze to ma asi comfort vybavu (maximalne sport). V tej cene sa uz da zohnat aj exe. Daj si pozor na chytene spodky dveri, trasucu dvojhmotu, DPF atd. Inac tie motory su velke drziaky. Mal som takeho civica, tak ak chces viac konkretnych info, pis spravu.
vauxhall
Medium Expert
Medium Expert

mulatt napísal:Vauxhall: Cena je trochu vyssia vzhladom na to, ze to ma asi comfort vybavu (maximalne sport). V tej cene sa uz da zohnat aj exe. Daj si pozor na chytene spodky dveri, trasucu dvojhmotu, DPF atd. Inac tie motory su velke drziaky. Mal som takeho civica, tak ak chces viac konkretnych info, pis spravu.
nasiel som tento inzerat na inom inzertnom portaly a vyzera ze ta vybava ude executive takze za tu cenu ok?

https://auto.bazar.sk/33060663-honda-civic-2-2-ctdi-executive/
hojko
Site Admin
Site Admin
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa hojko »

Preco davas tie linky do CODE??? Vsak to davaj normalne, ci myslis, ze kvoli tebe to bude niekto kopirovat a otvarat???
mulatt
Darca
Darca

Príspevok od používateľa mulatt »

Vauxhall: To tiez nie je exe. Exe ma vyhrievane sedacky, panoramu, navi atd..
Sphinx
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Sphinx »

Ake MPV? Pozeral som Citrona c4 grand picasso... za celkom slusne peniaze vedia mat vybavu od vymyslu sveta..
guess.whoo
Redeemer
Redeemer
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa guess.whoo »

pomer cena/vybava je urcite najlepsia v citroene..a ani na kvalitu som nepocul v poslednom case vela negativ
Napísať odpoveď