Chcem kúpiť auto

Autá, motorky, tuning a všetko okolo...
guess.whoo
Redeemer
Redeemer
Používateľov profilový obrázok
Kontaktovať používateľa:

Re: Chcem kúpiť auto

Príspevok od používateľa guess.whoo »

vsak jasne, ak aj bolo stocene nic to nemusi znamenat a pritom to moze znamenat vsetko :) dolezitejsia ako kilometre je kondicia auta. Zo svajcu sa ale casto vozia tieto vykonnejsie auta, lebo su tam lacne. Akurat prihlasenie je drahsie ako z inych statov sa mi zda
aacid
Addict
Addict

Príspevok od používateľa aacid »

pisal ze uz je prihlasene, ze staci len prepis ako z ineho okresu. na to sa ho budem este pytat pred podpisom. v stredu idem po neho. teda dam si este skusobnu jazdu ci ozaj opravil to trhanie a ked hej tak ho beriem.
guess.whoo
Redeemer
Redeemer
Kontaktovať používateľa:

okej drzim palce :)
vauxhall
Medium Expert
Medium Expert

Príspevok od používateľa vauxhall »

Ahojte chcem sa poradiť oplatí sa kupiť toto autičko? budem ho používať na cestu do práce denne cca 45 km plus vylety atd dakujem

Kód: Vybrať všetko

https://www.aaaauto.sk/sk/mitsubishi-lancer/car.html?id=348413484#make=80&model=224&promo=gm
Gothar
Moderátor
Moderátor

Príspevok od používateľa Gothar »

Z AAA nekupuj nic, tento konkretny kus pravdepodobne uz ani nemaju na sklade a ide len o to aby ta dostali do predajne kde ti predaju nejaky iny crep.
MFa
Medium Professional
Medium Professional

Príspevok od používateľa MFa »

Ako su na tom spolahlivostou Mercedesy z rokov cca 2008 - 2014? Najma trieda C, E. Tym myslim najma spolahlivost mechanicku/motoricku, ale aj co sa tyka elektroniky/vybavy. Je nieco, comu sa urcite vyhnut alebo nieco, co je terno? Zatial si len robim prehlad. Alebo sa pytam prilis vseobecne, nekonkretne? Dik.
awtt
Medium Professional
Medium Professional
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa awtt »

Nazdar, planujem kupu trosku drahsieho auta, a rozmyslam ze by som ho dal skontrolovat nejakej firme.
Ma niekto skusenosti s napriklad https://www.auto-makler.sk ?
hojko
Site Admin
Site Admin
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa hojko »

Za 280, resp. 350 eur za to pytaju, to sa mi zda aj dost. Kilometre cez autorizovany servis si vies zistit aj sam, pripadne cez dake fora od ludi, ktori pracuju v autorizovanom servise. Stale su to len kilometre zo servisu, takze ak to auto nechodilo do origo servisu, tak smola. Cez znameho v poistovni si vies tiez zistis nehody a skodove udalosti na aute.
Penguin
Medium Star
Medium Star

Príspevok od používateľa Penguin »

Tito to robia trosku lacnejsie
150-200e
https://www.youtube.com/watch?v=N-BVBJemFi8
kutya
Medium Star
Medium Star

Príspevok od používateľa kutya »

Co poviete na tuto i30 ? https://www.autobazar.eu/hyundai-i30-cw ... 64531.html

Hladame benzinove kombi do 14 000. Jazdime vacsinou po meste a okreskach s malym dietatom.
guess.whoo
Redeemer
Redeemer
Kontaktovať používateľa:

kutya
Medium Star
Medium Star

Tak zaujala ma tato i30ka vybavou, vekom a najazdom.
Octavie som pozeral uz dlhsie, ale ked si porovnam vyssie pisane veci (vek, vybavu, najazd) s octaviami, ktore su v ponuke, tak je tam dost rozdiel z mojho pohladu a lepsie z toho vychadza i30.
Co sa tyka spolahlivosti tak hyundai vyzera byt na tom dobre, co som cital fora, no nemam osobne skusenosti. Aj ked pravda, ze v octavii je viac miesta a predpokladam, ze servis by bol lacnejsi. No ta full vybava u i30 je dost lakava :D a je to auto este v zaruke, vyzera modernejsie.

To subaru ma maly kufor
Octavia vyzera fajn, ale tak ma uz cez 100 000km, co je raz tolko ako i30. A na vybavu, ktoru ma + automat, je ta cena nejak podozrivo nizka.

PS: manzelka nechce auto, ktore ma uz cez 100k km najazdene a chcela by parkovaciu kameru :D .. a ja tiez by som bol rad za tolko penazi, keby malo auto co najmenej najazdene, idealne do 70 000km
guess.whoo
Redeemer
Redeemer
Kontaktovať používateľa:

vsak si v podstate rozhodnuty
kutya
Medium Star
Medium Star

Viacmenej ano, ale chcel som pocut nejake nazory inych ludi konkretne na ten Hyundai i30 :)
mato55002
Expert
Expert

Príspevok od používateľa mato55002 »

Ja by som teda 14 000 za jazdený Hyundai nedal. Jedine ak by som ho potreboval ako čisto nové na firmu. Za 14k už zoženieš aj 2018 Golfa/Octaviu po facelifte, kde sa začala nová generácia a padla cena. Dokonca aj Passata 2015 už v pohode zoženieš len tam by si musel tolerovať 100k nájazd.

2018 Golf :
https://www.autobazar.eu/volkswagen-gol ... 77012.html
https://www.autobazar.eu/volkswagen-gol ... 41577.html
kutya
Medium Star
Medium Star

No len 1.0 mi pride slaby motor na kombik. A ten druhy je diesel ...

Uz nejaky ten mesiac pozeram autobazar a bazos, ale vacsinou ked je octavia alebo golf tak bud cez 100k najazd alebo 1.0 motor, alebo slaba vybava. Uz aspon tie vyhrievane sedacky v tejto cene by som chcel mat.

Vacsinou take lepsie idu cez 15-16 000 eur
MFa
Medium Professional
Medium Professional

Príspevok od používateľa MFa »

Tak golf/octavia to je teda vyhra, alebo dokonca prasat. :D

Kup jej nove Clio V. Za 14 NOVE auto, v plnke so zarukou. Aj ten najzadubenejsi hejter musi uznat, ze to je prekrasne auto.
mato55002
Expert
Expert

Príspevok od používateľa mato55002 »

ja nie som žiadny fanúšik koncernu ale vždy sa pri kúpe auta pozerám na jednu vec, ktorá mi príde že väčšina ľudí úplne ignoruje a to je každoročná strata na hodnote. Takýto 14 tisícový hyundai nie je vôbec zlý, výbava je fakt pekná, motor tiež v pohode ale koľko ho bude mať ? 3-4 roky ? 2013 idú po 5-6 tisíc. Ok ak ho chce na 10 rokov tak úplne ignorujte moje príspevky.
Ale 14 tisíc za jazdený Hyundai by som nedal. To už radšej by som zaplatil 500 eur ročne viac(ak vôbec) za servis na prasate/mondeu/iné auto strednej triedy so 100 tisíc km a mal iný komfort.
Pri tom Cliu by si aspoň mal čisto nové auto.
brm
Darca
Darca

Príspevok od používateľa brm »

Clio 5 je naozaj nádherné auto a sám som zástanca nových áut.. lenže ak niekto potrebuje rodinné auto, nekúpi si predsa nákupnú tašku. Hlavne ak má v rámci svojho rozpočtu v ponuke kopec slušne jazdených rodinných kombíkov, ktoré spĺňajú jeho potreby.. len si vybrať to správne. Súčasných Hyundai/Kia by som sa už určite nebál. Každému sa páči a vyhovuje niečo iné..... a niekedy emócie vyhrajú nad rozumom.

Ja by som pozeral hlavne po koncernoch, keďže autorizák je pomaly v každej prdeli.. zatiaľ čo napr. hyundai autorizáku v našom okrese sa treba vyhnúť.
Penguin
Medium Star
Medium Star

Príspevok od používateľa Penguin »

A hlavne,auto sa kupuje na jazdenie,nie na behanie po servisoch.
Ten korejec vyzera dobre,aj ked mu nesvieti lava hmlovka(ledka) a je to pravdepodobe brane na firmu.
Napísať odpoveď