Lyžovanie

O športe...
violator
Star
Star
Používateľov profilový obrázok

Lyžovanie

Príspevok od používateľa violator »

Uz sa blizi zima, preto by som chcel vediet aky jazdite styl lyzovania alebo ake lyze mate...proste vsetko o lyzovani co vas napadne...

p.s.:ak nahodou takato tema uz je, prosim, nezabite ma :D
Pao
Medium Expert
Medium Expert

Re: Lyžovanie

Príspevok od používateľa Pao »

violator napísal:Uz sa blizi zima, preto by som chcel vediet aky jazdite styl lyzovania alebo ake lyze mate...proste vsetko o lyzovani co vas napadne...

p.s.:ak nahodou takato tema uz je, prosim, nezabite ma :D
lepsi je snowboarding :D ale any lyze niesu zle ale ked jazdim na lyziach tak taky styl ze uspesne dojst do ciela a nezabit sa :lol: :lol:
Tomasko
Guru wannabe
Guru wannabe
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Tomasko »

lyzujem rekreacne, planujem tento rok kupit nove lyze, asi skiboardy, este neviem, stredisko oblubene: jasna
a lyzuje sa mi dobre s frajerkou, sam to je onicom
skypej
Medium Star
Medium Star
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa skypej »

joj :)) .. konecne sa nam zima blizi :P

ja nechodim po nejakych Skiparkoch kedze nemam sa tam ako dostat a vlakom resp. busom sa mi nechce cestovat (ked si predstavim batoh, lyze, palice) tak ostavam verny mojmu rodisku :))
Cize Jasna a zjazdovky v okoli LM :)))

no a co sa tyka lyzi a veci okolo toho .. pfuha .. chcel by som si kupit new lyze - pacia sa mi Blizzardy, Rossignoly ..
ale kedze tie stoja nejake tie peniaze a ja som si kupil ine veci co som si zarobil cez pradzniny .. tak treba pockat o rok :D .. snad mi to vynde
Tomasko
Guru wannabe
Guru wannabe
Kontaktovať používateľa:

skypej napísal:joj :)) .. konecne sa nam zima blizi :P

ja nechodim po nejakych Skiparkoch kedze nemam sa tam ako dostat a vlakom resp. busom sa mi nechce cestovat (ked si predstavim batoh, lyze, palice) tak ostavam verny mojmu rodisku :))
Cize Jasna a zjazdovky v okoli LM :)))

no a co sa tyka lyzi a veci okolo toho .. pfuha .. chcel by som si kupit new lyze - pacia sa mi Blizzardy, Rossignoly ..
ale kedze tie stoja nejake tie peniaze a ja som si kupil ine veci co som si zarobil cez pradzniny .. tak treba pockat o rok :D .. snad mi to vynde
heh, ved jasna to mas najlepsie stredisko na slovensku :D
skypej
Medium Star
Medium Star
Kontaktovať používateľa:

Tomasko napísal:heh, ved jasna to mas najlepsie stredisko na slovensku :D
no jo :)) .. sak to aj vidno ked je sezona :D ..
ades
Guru
Guru

Príspevok od používateľa ades »

juj lyzovanie, to je asi moj treti najoblubenejsi sport :D je to uzasne ten pocit ticha ked idem na vleku cez les, jedine co pocujem je suchot lyzi a obcas slabe cinknutie zeleza na vleku. a potom ten paradny pocit ked sa clovek spusti dole kopcom, vzduch mu svisti okolo usi, obcas sa poriadne zrube a je cely od snehu a je rad ze si nezlomil nohy, ale to k tomu patri si myslim :) inak mne osobne sa viac pacia lyze ako snowboard, lyze mi pripadaju take elegantnejsie, taka klasika, ktora sa nezunuje. ale rad by som vyskusal aj dosku, uvidime.
tak ste ma teraz nazhavili, ze som na zlomok sekundy zauvazoval ze si necham jednu skusku na leto, aby som mohol ist na lyzovacku :lol:
skypej
Medium Star
Medium Star
Kontaktovať používateľa:

ades napísal:juj lyzovanie, to je asi moj treti najoblubenejsi sport :D je to uzasne ten pocit ticha ked idem na vleku cez les, jedine co pocujem je suchot lyzi a obcas slabe cinknutie zeleza na vleku. a potom ten paradny pocit ked sa clovek spusti dole kopcom, vzduch mu svisti okolo usi, obcas sa poriadne zrube a je cely od snehu a je rad ze si nezlomil nohy, ale to k tomu patri si myslim :) inak mne osobne sa viac pacia lyze ako snowboard, lyze mi pripadaju take elegantnejsie, taka klasika, ktora sa nezunuje. ale rad by som vyskusal aj dosku, uvidime.
tak ste ma teraz nazhavili, ze som na zlomok sekundy zauvazoval ze si necham jednu skusku na leto, aby som mohol ist na lyzovacku :lol:
pocuj ty si nemal asi problemy s pisanim slohov :D a asi najviac ti isiel opis :D
Žužľa
Light Expert
Light Expert
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Žužľa »

Zimu milujem :roll: neviem prečo mi tak "prirástla k srdcu" ale jednoducho je to naj ročné obdobie .... Rada lyžujem :D a sem tam sa "posadím" aj na snowboard, ale moc po vlastnom netúžim :)
ades
Guru
Guru

Príspevok od používateľa ades »

skypej napísal:pocuj ty si nemal asi problemy s pisanim slohov :D a asi najviac ti isiel opis :D
no aj tak sa to da povedat :lol:
erik_tt
Medium Professional
Medium Professional
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa erik_tt »

Ja strasne rad lyzujem najprv som miloval Jasnu ale kedze cakanie na vlek sa rovna hodine tak to je nemyslitelne tam chodit takze bud semmering v rakusku alebo v rakuskych alpach Hintertux doba cakania na vlek cca 1minutu co je neporovnatelne cena listka rovnaka pre nas este mensia vzdialenost tak pohoda nech uz je sneh boze :cry: :cry:
Tomasko
Guru wannabe
Guru wannabe
Kontaktovať používateľa:

erik_tt napísal:Ja strasne rad lyzujem najprv som miloval Jasnu ale kedze cakanie na vlek sa rovna hodine tak to je nemyslitelne tam chodit takze bud semmering v rakusku alebo v rakuskych alpach Hintertux doba cakania na vlek cca 1minutu co je neporovnatelne cena listka rovnaka pre nas este mensia vzdialenost tak pohoda nech uz je sneh boze :cry: :cry:
ked ides cez tyzden to je pohode... :)
sviatky, vikedny... ludia sa nahrnu, sneh onicom, dlhe rady = Slovensko nase :)
micpu
Medium Star
Medium Star

Príspevok od používateľa micpu »

jazdim pekne velke obluciky a mam rad pady :D teda zvykol som si nane...lyzovacka bez padu nestoji za nic :lol: ...tk toto je moj styl :P
Thek_SVK
Professional
Professional

Príspevok od používateľa Thek_SVK »

my mame tento rok opät lyziarsky takze sa dost tesim 8)
lyzujem asi 7 rokov a lyze mam take dost stare :D, ale da sa to s nimi prezit :P

a lyzujem na kubinskej holi

vrchol
spodok

vanze genialny kopec
erik_tt
Medium Professional
Medium Professional
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa erik_tt »

Tomasko napísal:ked ides cez tyzden to je pohode... :)
sviatky, vikedny... ludia sa nahrnu, sneh onicom, dlhe rady = Slovensko nase :)
njn skola =nemozne takze cez vikend nehrozi lenze problem je ten ze v januari az do februara konc maju poje**** poliaci volno takze furt je tak ci tak plno.... :cry:
pershing
Guru
Guru

Príspevok od používateľa pershing »

lyzujem rad
lyzujem rad s ludmi, ale aj sam(mp3)
lyzujem carving
stredisko: vratna, jasna, kaprun :P (a jahodna, som zabudol:D)
I LOVE WINTER
djxtreme
Light Professional
Light Professional
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa djxtreme »

pre mna je lyzovanie No.1...teda aspon v tych sportoch,ktorym sa ako tak venujem...mam rad extremnejsie jazdy a lyzovanie si vychutnavam jedine pri vacsej rychlosti :evil: ...mam carvingove lyze Blizzard V-Matic najradsej mam stredisko Malá Lúčivna...nie je to sice velke stredisko,ale svah je super - patri k najstrmsim v SR (meria viac ako 1,5 km a skipas stoji iba 350Sk),takze vrele odporucam :)...no a obcas este lyzujem vo Vrátnej alebo na Martinkách :wink:
MP4-27
Guru wannabe
Guru wannabe
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa MP4-27 »

djxtreme napísal:pre mna je lyzovanie No.1...teda aspon v tych sportoch,ktorym sa ako tak venujem...mam rad extremnejsie jazdy a lyzovanie si vychutnavam jedine pri vacsej rychlosti :evil: ...mam carvingove lyze Blizzard V-Matic najradsej mam stredisko Malá Lúčivna...nie je to sice velke stredisko,ale svah je super - patri k najstrmsim v SR (meria viac ako 1,5 km a skipas stoji iba 350Sk),takze vrele odporucam :)...no a obcas este lyzujem vo Vrátnej alebo na Martinkách :wink:
Malá Lúčivna JOP teraz som sa z tadial vratil zo Silvestrovskej dovolenky a skoda ze nebolo snehu aj ked zima bola a zasnezovali skoro nonstop...
djxtreme
Light Professional
Light Professional
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa djxtreme »

skoda ze na vianoce nenasnezilo,verim ze v najblizsich dnoch spustia tu velku zjazdovku...ved napadlo 15-20 cm snehu a dost uz mali aj zasnezeneho...tento tyzden tam chcem ist :)
Hannibal
Medium Star
Medium Star
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Hannibal »

ty co ste z Martina alebo okolia chodte otestovat Martinske hole !! maju tam novu 6 sedacku...iked je na dost slabom svahu stoji za to !
Napísať odpoveď