Ako sa najlepsie bit ?

O športe...
MatusC
Novice
Novice

Re: Ako sa najlepsie bit ?

Príspevok od používateľa MatusC »

Takto neviem ako sa postaviť proti protivníkovi.
Bol som minule s jedným týpkom a on do mňa buzeroval vkuse nakoniec prišiel ku mne a prije*** mi 2 pecky, so mnou nič nebolo ale som odišiel nevedel som sa mu postaviť. Podla mna keby sa s nim bijem tak by som mal velku šancu na výhru ale nevedel som sa mu postavit, neviem sa postavit nikomu kto je proti mne a zdá sa že sa vie biť. No viete ako je velký frajer a myslite si že nemáte šancu tak to necháte tak.
Vedel by mi niekto povedať ako sa mám takému človeku postaviť?
gogo956
Hardcore addict
Hardcore addict
Používateľov profilový obrázok

Príspevok od používateľa gogo956 »

MatusC

skus nevyhladavat situacie kde sa schyluje k fyzickej inzultacii. Velmi rizikove je to hlavne ak mas ty ci ten druhy vypite, lebo vtedy su cievy v mozgu extremne krehke a staci jeden hoc aj banalny uder a lahko sa to moze skoncit tragicky.
wladas
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa wladas »

Udery do papule urcite nie su riesenim. Vysoke riziko pruseru ako gogo pise. Su efektivnejsie sposoby.
Peter00
Medium Expert
Medium Expert

Príspevok od používateľa Peter00 »

Veru, odporučil by som každému bitkárovi vidieť, ako taká bitka na ulici môže dopadnúť. Stretol som chalana, čo ho na diskotéke napadli chalani a po jednej rane padol na hlavu a poškodil si malý mozoček. Výsledok je, že je na vozíku do konca života. Tiež boli prípady, kedy ľudia po vytie aj zomreli a to verím, že vinník spravidla niečo také pôvodne ani nezamýšľal a keď bola bitka, tak to pre neho bola len sranda.
Skutočne si s odstupom času myslím, že najlepšie je sa konfliktu vyhnúť ak je ohrozené len tvoje ego. Lebo ak fyzický konflikt vyhráš, tak sa ľahko môže stať, že útočník za agresora označí zeba a ešte sa budeš vláčiť po policajtoch.
gogo956
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa gogo956 »

Este dodam ze je dobre predtym mysliet aj na inu vec: v realite moze zautocit niekto iny, ty mu to vratis, nieco sa mu stane. A ak on si najde "svedkov" ktorí mu dosvedcia ze si bol tym utociacim ty, tak na sude budes mat problem ty a nie on. Taketo veci sa bezne stavaju a ak ty nebudes mat svojich svedkov alebo nebude kamerovy zaznam, tak mas velku smolu. Takze sud oznaci teba za vinnika a naviac budes musiet napriklad ty uhradit vysoke zdravotne odskodnenie skutocnemu utocnikovi.
Napísať odpoveď