Mikrovlnny internet ( WiFi )- co vsetko treba?

O internete a sieťach, problémoch, nastaveniach...
Daniel9911
Medium Professional
Medium Professional
Používateľov profilový obrázok

Re: Mikrovlnny internet ( WiFi )- co vsetko treba?

Príspevok od používateľa Daniel9911 »

strapaty napísal:akmas tp link kup od nich extender ...(extender je nieco akozosilovac ... vsetko co prijme to preposle... ) a tp linkma technologiu ked mas vsetko TPlink tak cela instalacia spociva v stlaceni jedneho tlacitka na sparovanie ... napriklad taketo nieco .. https://www.alza.sk/tp-link-tl-wa830re- ... d=18854593
kúpil som TP Link presnejšie toto https://www.alza.sk/tp-link-tl-wa850re- ... d=18854593 keďže to je male aspoň na obrazku a nie je to tak výrazné ako router. Uvidíme či to bude dobré alebo nie, bratranec ma podobnú vecičku ale s napajaním cez USB hub a ma celkom dobre pokrytí dom tak hádam toto tiež pomôže.
strapaty
Guru wannabe
Guru wannabe

Príspevok od používateľa strapaty »

vsak ked ti to nebude vyhovovat do 7 dni tomozes vratit bez udania dovodu ak so to bral v alze a kupis silnejsi...
Daniel9911
Medium Professional
Medium Professional

Príspevok od používateľa Daniel9911 »

strapaty napísal:vsak ked ti to nebude vyhovovat do 7 dni tomozes vratit bez udania dovodu ak so to bral v alze a kupis silnejsi...
bral som to z gigastore za 22 euro. Takže som ho dnes dostal a a zapojil všetko nastavil a ma celkom slušné pokrytie mimo domu som nameral cca 8 metrov na telefone ktorý je dosť háklivý na signál takže možno aj viac. Na jedne čiare mi pekne spustilo video bez sekania. Mne to pomohlo tak hádam to vydrží.
heker
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa heker »

Zo zakona je to 14 dni, nie 7 dni ako pises strapaty. Zaspal dobu, zakon sa zmenil uz davno.
strapaty
Guru wannabe
Guru wannabe

Príspevok od používateľa strapaty »

heker

a fakt... minuly rok sa to zmenilo ..dik za info .. su tam nejake vynimky ale to sa elektorniky netyka
Napísať odpoveď